Tylko do końca lipca możesz skorzystać z opcji DOFINANSOWANIA 60% ceny na dowolne szkolenie! Złóż wniosek

Zapraszamy na darmowy WEBINAR: Podstawy organizacji testów: doświadczenia z projektów – 08.08.2024. Zapisz się.

Projekt szkoleniowo-stażowy tester automatyzujący

Projekt szkoleniowo-stażowy tester automatyzujący

  Cena

  6999 zł netto

  teraz tylko

  5699 zł netto

  Czas trwania: ~140h

   szkolenie dofinansowane z zewnętrznych źródeł

    Ilość osób

    1.

    Czas trwania ~140h – Trzy miesiące (100% online)

    2.

    Szkolenia + praktyki (staż) – tryb wieczorowo-weekendowy 

    3.

    Projekt w małych grupach, według przyjętego harmonogramu spotkań

    4.

    Testowanie  realnej, komercyjnej  aplikacji jednego z naszych klientów

    5.

    Praca indywidualna oraz praca zespołowa. Elastyczny grafik – każde spotkanie jest nagrywane więc zawsze można odrobić zajęcia z odtworzenia.

    6.

    Opiekuni – doświadczeni eksperci ds. testów oprogramowania, wykładowca akademicki.

    7.

    Szkolenia realizowane w ramach tego projektu:

    • Podstawy języka JAVA
    • Automatyzacja testów z wykorzystaniem Selenium WebDriver
    • GIT dla początkujących
    • Testowanie wydajnościowe JMeter
    • AI dla testerów oprogramowania

    8.

    Tworzenie automatycznych testów regresji do komercyjnej aplikacji naszego klienta.

    9.

    Twój pierwszy, najważniejszy wpis w CV poświadczający o komercyjnym doświadczeniu na stanowisku testera oprogramowania

    Zakres tematyczny:

     • Podstawy języka JAVA
     • Automatyzacja testów z wykorzystaniem Selenium WebDriver
     • CI (Jenkins)
     • Praca grupowa – GIT, JIRA
     • Wykorzystanie i obsługa dedykowanych narzędzi
     • Zaawansowane techniki automatyzacji testów
     • Narzędzia i technologie wykorzystywane do profesjonalnej automatyzacji testów
     • Pisanie i uruchamianie testów automatycznych
     • Analiza wyników testów i raportowanie błędów
     • Testy wydajnościowe Jmeter

     W ramach naszych usług współpracujemy z firmami, które umożliwiają odbycie stażu, bądź praktyk naszym kursantom. Sami również jako Quality Island organizujemy projekty stażowe dla testerów oprogramowania.

     Naszymi klientami są duże, rozpoznawalne firmy, które oferują świetne warunki do rozwoju, szczególnie młodym adeptom sztuki testowania oraz programowania. Oferty staży i praktyk spływają do nas nieregularnie i są uzależnione od możliwości i potrzeb naszych klientów.

     O aktualne możliwości odbycia stażu proszę pytać w wiadomościach prywatnych. Aby wziąć udział w projektach stażowych, nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia zawodowego w branży IT. Szkolimy od zupełnych podstaw. Nasze projekty stażowe polegają na tym, iż otrzymujemy od klientów aplikacje, systemy do przetestowania akceptacyjnego i angażujemy do testów osoby, które szkolimy a następnie pod okiem eksperta wykonujemy testy aplikacji. Dzięki temu, osoby przyjęte na staż zostają profesjonalnie wyszkolone, a także zdobywają swoje pierwsze, najcenniejsze doświadczenie w testach komercyjnych. Po projekcie stażysta otrzymuje od nas bardzo cenny wpis w CV jako praktykant junior tester automatyzujący w firmie Quality Island z opisem czynności, które wykonywał w projekcie. Stażysta podczas projektu przechodzi również serię szkoleń przygotowujących do pracy, po ukończeniu których wystawiane są stosowne certyfikaty i referencje.

      

     Główne Zalety Projektu:

     • Kompleksowy program: Nasz program obejmuje zarówno podstawy, jak i zaawansowane techniki automatyzacji testów. Nauczysz się, jak korzystać z najnowocześniejszych narzędzi i technologii, aby zwiększyć efektywność testowania oprogramowania.

     • Realny projekt: Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, pracując nad rzeczywistym aplikacją, z której korzystają tysiące klientów. Dzięki temu będziesz mógł zastosować swoją wiedzę w praktyce i zdobyć umiejętności, które są cenione na rynku pracy.

     • Doświadczeni mentorzy: Będziesz pracować pod okiem bardzo doświadczonych specjalistów ds. oprogramowania, w tym wykładowca akademicki, którzy będą wspierać Cię na każdym etapie szkolenia. Otrzymasz cenne wskazówki i porady, które pomogą Ci osiągnąć sukces w swojej karierze.

     • Elastyczny grafik: Program jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz uczyć się w elastycznym tempie, co pozwala na lepsze zrozumienie materiału i skuteczniejsze przyswajanie wiedzy. 

     • Certyfikat ukończenia: Po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności i będzie doskonałym dodatkiem do Twojego CV.

      

     Część naszych stażystów po odbyciu stażu dostaje propozycję pozostania w strukturach firmy (klienta lub naszej) i kontynuowania pracy już na innych warunkach.

     Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

      

     Specjalnie dla osób początkujących, opracowaliśmy program szkoleniowo-stażowy, który stopniowo i w pozytywnej atmosferze wprowadzi Cię w upragniony świat IT!

     Dzięki seriom szkoleń, zdobędziesz kilka istotnych certyfikatów dla testerów oprogramowania oraz co najważniejsze – zdobędziesz swoje pierwsze, upragnione, cenne, komercyjne doświadczenie na stanowisku junior testera oprogramowania! Otwieram

     Inwestując w nasz program, inwestujesz w swoją przyszłość. Automatyzacja testów to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży IT. Specjaliści ds. automatyzacji testów są poszukiwani na całym świecie, a nasz program zapewni Ci umiejętności i doświadczenie, które są kluczowe, aby wyróżnić się na rynku pracy.y dla Ciebie drzwi IT!

      

     Nasze kursy są projektowane tak, aby były łatwe do zrozumienia i dostępne dla każdego, niezależnie od wiedzy i doświadczenia w branży IT. Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy też potrzebujesz dodatkowej wiedzy, nasz zespół ekspertów zapewni Ci solidne i pełne wsparcie od podstaw.

     Twoje profesjonalne CV

     Twoje CV to wizytówka, która wiele mówi o Tobie. Dlatego tak ważne jest, aby było skuteczne i czytelne, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na potencjalnym pracodawcy. Nie martw się, nasz Doradca Kariery pomoże Ci stworzyć idealne CV! Ale to nie koniec – pomożemy Ci także w kreowaniu swojego wizerunku na LinkedIn, a także pokażemy, jakie dodatkowe działania mogą Ci pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy w branży IT.

      Próbna rozmowa kwalifikacyjna

      Czy czujesz niepokój na myśl o rozmowie kwalifikacyjnej i odczuwasz potliwość dłoni i ucisk w żołądku? Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wiesz, że największy stres podczas rozmowy kwalifikacyjnej wynika z braku doświadczenia i niedostatecznego przygotowania. Dzięki naszemu trenerowi nauczysz się, jak rozmawiać bez stresu i jak dać z siebie 100% podczas rozmowy o pracę. Zaufaj nam i zobacz, jak po kilku próbach poczujesz się pewnie i swobodnie, a Twoja pewność siebie wzrośnie.

       Twój Doradca Kariery

       Aby osiągnąć sukces na rynku pracy, konieczne jest wyróżnienie się spośród innych kandydatów. Nasz doświadczony Doradca Kariery pomoże Ci w pełni przygotować się do tego wyzwania. Nauczysz się m.in. jak rozmawiać z rekruterem, by zachwycić go już na pierwszej rozmowie, jak skutecznie poszukiwać pracy w branży IT oraz poznasz najważniejsze wydarzenia branżowe, które mogą Ci pomóc w rozwoju kariery.

        Grupa ciągłego wsparcia

        Czujesz, że brakuje Ci na co dzień wsparcia i motywacji do nauki? Mamy na to idealne rozwiązanie!  Zaprosimy Cię do naszej Discordowej grupy, gdzie poznasz inne osoby, które wzajemnie się motywują i wspólnie eksplorują świat testowania oprogramowania. Na grupie działają nasi eksperci, którzy chętnie pomagają i odpowiadają na Wasze pytania! Dołącz do wspaniałej społeczności!

         Informacje organizacyjne

         Harmonogram, czas pracy

         Harmonogram zostanie przesłany do osób zainteresowanych projektem. Projekt prowadzony jest w ustalone dni robocze w godzinach od 18:30 do 20:30 i 2-3 wskazane weekendy. Całość projektu jest ustalona na około 140h (cały projekt zamykamy w maksymalnie 3 miesiące). 

         Warte podkreślenia jest to, iż każde spotkanie jest nagrywane, więc w przypadku nieobecności nie ma problemu z nadrobieniem zajęć w dowolnym momencie.

         Praca praktyczna

         W ramach projektu, będziemy wykonywać testy automatyczne komercyjnej aplikacji webowej – dla jednego z naszych klientów. Będziemy pisać testy automatyczne – testy regresji, pisać scenariusze testowe, tworzyć przypadki testowe, pracować z dokumentacją projektową, zgłaszać błędy, tworzyć raporty z testów itp. Będziemy pracować indywidualnie, jak i w grupie.

         Kadra dydaktyczna, mentoring

         Nad wszystkimi pracami testerskimi wykonywanymi podczas projektu, czuwać będą doświadczeni eksperci  (w tym wykładowca akademicki) , którzy będą pełnić funkcje mentorskie. 

         Bardzo szeroki pakiet szkoleń

         Biorąc udział w projekcie otrzymujesz bogaty, bardzo szeroki pakiet szkoleń dla testera automatyzującego, m.in

         • Podstawy języka JAVA
         • Automatyzacja testów z wykorzystaniem Selenium WebDriver
         • GIT dla początkujących
         • Testowanie wydajnościowe JMeter
         • AI dla testerów oprogramowania
         • JMeter – wprowadzenie do testów wydajnościowych
         Wiele możliwości finansowania

         Jesteśmy bardzo elastyczni w stosunku do formy fianansowania naszych projektów i szkoleń.

         Możesz u nas zapłacić:

         • jednorazową płatnością (możliwy jeszcze malutki rabat)
         • płatnością ratalną, subskrybcyjną (całkowite raty 0%) możliwość rozłożenia płatności nawet na 12 rat!
         • istnieje możliwość również płatności odroczonej – zapisz się dzisiaj i zacznij płacić dopiero za 3 miesiące!
         • sfinansuj częściowo lub całkowicie projekt ze środków zewnętrznych:
          • Skorzystaj ze środków Urzędu Pracy

         Wsparcie po szkoleniu

         Po ukończonym szkoleniu każdy z uczestników dostaje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Uczestnicy otrzymują również zestaw materiałów dodatkowych do samodzielnej nauki po szkoleniu. Otrzymasz również dostęp do pełnego nagrania ze szkolenia, które będzie aktywne przez 30 dni od zakończenia szkolenia. Wszyscy kursanci mogą również dołączyć do naszej grupy wsparcia na Discordzie – odpowiadamy tam na wszystkie merytoryczne pytania! Dołącz do grupy klikając obok w logo Discorda.

         Certyfikaty ze szkoleń

         Każdy uczestnik po zakończeniu projektu otrzymuje pisemne referencje oraz certyfikaty (w języku polskim lub angielskim) potwierdzające odbycie poszczególnych szkoleń, w których brał udział.

          Dodatkowe konsultacje

          Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych konsultacji, np. przed rozmową kwalifikacyjną, to oczywiście istnieje możliwość umówienia się na rozmowę z jednym z naszych ekspertów. Jesteśmy dla Ciebie dostępni cały czas!

           Bezcenny wpis w CV

           Po projekcie uczestnik otrzymuje od nas bardzo cenny wpis w CV jako junior tester oprogramowania w firmie Quality Island z opisem czynności, które realizował podczas projektu. 

            Możliwość zatrudnienia

            Część naszych stażystów po odbyciu stażu dostaje propozycję pozostania w strukturach firmy (klienta lub naszej) i kontynuowania pracy już na innych warunkach. Wszystkie osoby, które wyrożnią się zaangażowaniem i sumienną pracą – możemy polecić do naszych klientów – w portfolio mamy m.in banki, firmy technologiczne czy startupy.

             Pierwsze, najważniejsze doświadczenie

             Dla osób, które chcą dopiero zostać testerami oprogramowania, najważniejsze jest to, aby zdobyć pierwszą upragnioną pracę w tym zawodzie. Obecnie jest to bardzo trudne, gdyż chętnych osób jest mnóstwo. Nasz wpis w Twoim CV po odbyciu projektu stażowego, potwierdzi Twoje pierwsze doświadczenie zawodowe, a tym samym otworzysz sobie drzwi do wielu ofert pracy na stanowisku junior testera oprogramowania. Odbędziesz również serię wartościowych szkoleń, które w oczach pracodawców mogą okazać się kluczowe przy decyzji rekrutacyjnej.

             Staż w praktyce:

             • Nie jest to typowy staż. To projekt, gdzie łączymy szkolenia z praktcznymi zadania testerskimi w komercyjnym środowisku, na rynkowych aplikacjach
             • Staże w pełni płatne / częściowo płatne / bezpłatne (w zależności od klienta)
             • Ciekawe projekty
             • Dedykowane szkolenia
             • Pomoc mentora przez cały okres trwania stażu
             • Referencje stażowe
             • Możliwość zatrudnienia na stałe
             • Pierwszy upragniony wpis w CV zaświadczający o komercyjnym doświadczeniu testera automatyzującego
             • Praca zespołowa z wykorzystaniem oprogramowania JIRA, przy wykorzystaniu discorda, teamsow, platformy ClickMeeting itp.
             • Poznamy przede wszystkim aspekty mocno techniczne jak: język programowania JAVA, Automatyzacje testów Selenium WebDriver, testowanie API (Postman), bazy danych, język zapytań SQL.

              

             Projekt szkoleniowo-stażowy w pięciu krokach

             Solidne podstawy teoretyczne testowania oprogramowania i automatyzacji testów

             Czy jesteś na początku swojej przygody z automatyzacją testów i chciałbyś nauczyć się, jak skutecznie testować automatycznie aplikacje webowe za pomocą Selenium WebDriver? Nasz kurs jest stworzony właśnie dla Ciebie!

             Zapraszamy Cię na kompleksowe szkolenie z automatyzacji testów, skierowane do osób początkujących. Nauczysz się podstaw Selenium WebDriver – popularnego narzędzia do automatyzacji testów przeglądarek internetowych, używając języka programowania Java. Poznasz kroki potrzebne do tworzenia efektywnych i niezawodnych automatycznych testów.

             Kurs wprowadzi Cię również w świat testowania API, gdzie dowiesz się, jak sprawdzać i weryfikować działanie interfejsów programistycznych, co jest kluczowe w zapewnieniu jakości nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych.

             Nie zapominamy również o bazach danych. Nauczysz się podstaw języka SQL, aby móc przeprowadzać testy danych, weryfikować ich spójność i poprawność, co jest niezbędne w testowaniu aplikacji opartych na różnorodnych źródłach danych.

             Na koniec, nasze szkolenie wprowadzi Cię w świat testów wydajnościowych za pomocą JMeter. Poznasz, jak konfigurować scenariusze testowe, symulować obciążenie serwerów i analizować wyniki, aby zapewnić, że aplikacje są gotowe na obsługę wielu użytkowników jednocześnie.

             Kurs jest projektowany z myślą o początkujących, więc krok po kroku wprowadzimy Cię w każdy z omawianych tematów. Dołącz do nas i zdobądź niezbędne umiejętności, by stać się wszechstronnym testerem oprogramowania, gotowym do pracy w dynamicznie rozwijającej się branży IT!

             Zdobądź najbardziej poszukiwane umiejętności techniczne

             Chcesz zdobyć najbardziej pożądane przez pracodawców umiejętności techniczne na stanowisku testera automatyzującego? Jeśli tak, to nasz projekt, który obejmuje m.in. kompleksowe szkolenie z automatyzacji testów z wykorzystaniem Selenium WebDriverszkolenie z testowania API z wykorzystaniem oprogramowania Postman, baz danych, języka SQL, testowanie wydajnościowe z wykorzystaniem oprogramowania JMeter oraz DevTools jest właśnie dla Ciebie!

             W trakcie projektu nauczymy Cię, jak przeprowadzać testowanie API w sposób profesjonalny i skuteczny. Dowiesz się również, jak wykorzystać bazy danych, np. PostgreSQL i  jak skutecznie korzystać z konsoli programistycznej przeglądarki internetowej.

              

             Praca praktyczna – staż

             Najsilniejszym punktem naszego projektu szkoleniowo-stażowego jest właśnie element stażu – pracy praktycznej. Dostaniesz unikatową okazję, aby bez doświadczenia komercyjnego w testach, zrealizować komercyjny projekt na stanowisku junior testera automatyzującego. Tak, dokładnie! Będziemy realizować faktyczny projekt testów aplikacji jednego z naszych klientów. Będziemy wykonywać automatyzację testów (testy regresji) do  aplikacji webowej.

             W ramach projektu będziemy:

             • tworzyć testy automatyczne (Selenium WebDriver, JAVA)
             • pisać scenariusze testowe
             • tworzyć przypadki testowe
             • pracować z dokumentacją
             • zgłaszać błędy
             • pracować indywidualnie i w grupie

             Wymarzony wpis w CV

             Na koniec projektu otrzymasz swój pierwszy, wymarzony, cenny wpis w CV na stanowisku junior testera oprogramowania w firmie Quality Island. Pomożemy Ci oczywiście stworzyć takowy wpis w Twoim CV i na profilu LinkedIn, tak by przyciągał uwagę rekruterów i pracodawców! Staż na stanowisku junior testera oprogramowania w firmie profesjonalnie zajmującej się testowaniem oprogramowania, to naprawdę bezcenny wpis, który wyróżni Cię na tle tak dużej obecnie konkurencji.

             Oprócz wpisu CV dostaniesz oczywiście imienne certyfikaty z odbytych szkoleń w tym projekcie, którymi będziesz mógł pochwalić się w CV:

             • ISTQB Certyfikowany Tester (w cenie nie ma podejścia do oficjalnego egzaminu, w przypadku takiej chęci, każdy podchodzi do oficjalnego egzaminu indywidualnie).
             • Automatyzacja testów z wykorzystaniem Selenium WebDriver – kurs komplesowy
             • Wprowadzenie do testowania API
             • Testowanie baz danych
             • Metodyki zwinne SCRUM, AGILE

              

             Praca

             Jako firma Quality Island, pomożemy Ci w poszukiwaniu wymarzonej pracy po projekcie! Pierwszym krokiem jest pomoc w stworzeniu profesjonalnego, dobrze wyglądającego CV oraz profilu na portalu LinkedIn. Drugim krokiem jest spotkanie przygotowujące Cię na rozmowy kwalifikacyjne – omówienie najczęstszych pytań pojawiających się na takich rozmowach, zbiór tipów i wskazówek, jak to robić właściwie! Kolejnym krokiem jest rozesłanie Twojego CV do naszych klientów firmowych i oczekiwanie na umówienie rozmowy kwalifikacyjnej.

             Staramy się, aby z każdego projektu stażowego zatrudniać przynajmniej jednego uczestnika u nas w Quality Island! Do tej pory nam sie to udawało, dlatego jest szansa, że tym razem również kogoś zatrudnimy u siebie! 

             Wiele możliwości finansowania szkoleń i kursów

             Środki własne

             Szkolenia możesz opłacić w całości z wykorzystaniem szybkich przelewów internetowych, blikiem lub kartą płatniczą. Bez zbędnych formalności, szybko, bezpiecznie i bez dodatkowych prowizji.

             W przypadku wybrania tej opcji, otrzymasz od nas dodatkową zniżkę.

             Płatność ratalna

             Każdą płatność możesz rozłożyć na raty, płatne w dogodnym terminie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat! Prawdziwe raty 0%! Kwestie ratalne dogadujemy indywidualnie. Płatność możesz rozłożyć nawet na 12 raty 0%!

             Odroczona płatność

             Istnieje możliwość również płatności odroczonej – zapisz się dzisiaj i zacznij płacić dopiero za 3 miesiące!

             Gdyby pojawiły się jakieś trudności z uiszczaniem kolejnych miesięcznych opłat, możemy na Twoje życzenie zamrozić płatności na 3 miesiące.

             Dofinansowanie

             Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nasze szkolenia i kursy zrefundował ze środków publicznych! 

              Zobacz jak uzyskać finansowanie z Urzędu Pracy

              Jeśli jesteś osobą bezrobotną, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możemy Ci pomóc w uzyskaniu dofinansowania z Urzędu Pracy. To tylko kilka prostych kroków:

              1. Złóż wniosek o dofinansowanie kursu w swoim regionalnym Urzędzie Pracy. Po więcej informacji, takich jak kryteria czy wysokość dofinansowania, skontaktuj się z doradcą zawodowym w UP;
              2. Urząd Pracy skontaktuje się z nami, aby otrzymać naszą ofertę na Twój kurs;
              3. Jeśli Urząd Pracy zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie do swojego kursu;
              4. Skontaktujemy się z Tobą i załatwimy wszystkie ostateczne formalności.

              To łatwe i proste! Skorzystaj z tej okazji i uzyskaj wsparcie finansowe na swój kurs.

              Najczęściej zadawane pytanie (FAQ)

              Czy mogę dostać FV za uczestnictwo w projekcie?

              Oczywiście, na Twoje życzenie wystawimy FV, a także w przypadku takiej potrzeby fakturę Pro-formę.

              Czy mogę sfinansować projekt ze środków zewnętrznych, państwowych?

              Tak, jest taka możliwość. Najbardziej popularne projekty dofinansowań to Baza Usług Rozwojowych (PARP) i dofinansowanie z Urzędu Pracy. 

              Jeśli interesuje Cię otrzymanie wsparcia finansowego na nasz kurs, to Baza Usług Rozwojowych jest tu dla Ciebie! Ta instytucja może Ci zapewnić dofinansowanie aż do 80% ceny naszego kursu. Czy jesteś pracownikiem, przedsiębiorcą, samozatrudnionym lub prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo? W takim razie ta opcja jest specjalnie dla Ciebie! Decyzja o przyznaniu dofinansowania jest podejmowana przez operatora danego województwa. Nie czekaj, wykorzystaj tę wspaniałą okazję i otrzymaj wsparcie finansowe na nasz kurs już dziś!

              3 kroki do dofinansowania:

              Dla osób bezrobotnych mamy dobrą nowinę! Możemy Ci pomóc w uzyskaniu wsparcia finansowego z Urzędu Pracy. Proces jest prosty i składa się z kilku kroków:

              1. Złóż wniosek o dofinansowanie na kurs w swoim Urzędzie Pracy. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, takich jak wysokość dofinansowania lub kryteria, skontaktuj się z doradcą zawodowym;
              2. Urząd Pracy skontaktuje się z nami, aby uzyskać naszą ofertę na Twój kurs;
              3. Jeśli Urząd Pracy zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie;
              4. Skontaktujemy się z Tobą, aby załatwić wszystkie formalności.

              To bardzo proste! Skorzystaj z tej wspaniałej okazji i otrzymaj wsparcie finansowe na swój kurs!

              Co się stanie jeśli opuszczę kilka naszych spotkań projektowych?

              Mamy świadomość, że mogą zdarzyć się sytuacje, które spowodują absencję kursanta na zajęciach (często absencje mogą dotyczyć całych weekendów). Ale spokojnie nic złego się nie dzieje! Wszystkie spotkania są nagrywane, więc istnieje możliwość nadrobienia zajęć już indywidualnie z odtworzenia!

              Czy można zobaczyć konkretny harmonogram zajęć?

              Harmonogram zajęć będzie dostępny na około 3 tygodnie przed zajęciami. Będzie pierwszy raz do wglądu na spotkaniu organizacyjnym, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

              Czy ten projekt to wierna symulacja pracy testera oprogramowania?

              To projekt testów komercyjnych – nie jest to żadna symulacja! To faktyczna praca w realnym, komercyjnym środowisku i na rzeczywistym istniejącym systemie informatycznym! 

              Ile czasu jest poświęcone na szkolenia, a ile na pracę stażową?

              Mniej więcj czas na szkolenia to 60-70 godzin, a praca stażowa to około 50 h. Wszystko jest mocno uzależnione od projektu i testowanej aplikacji.

              Czy podpisujemy jakąś umowę?

              Tak, podpisujemy prostą, umowę na realizację projektu szkoleniowo-stażowego.

              Czy jest szansa na zatrudnienie po odbyciu tego projektu?

              Nie gwarantujemy nikomu takiego angażu, ale tak, istnieje taka szansa. Do tej pory z każdego projektu stażowego zatrudniliśmy przynajmniej jedną osobę z grupy. 

              Czy cały projekt odbywa się całkowicie zdalnie?

              Tak, projekt odbywa się całkowicie zdalnie – poprzez profesjonalna platformę ClickMeeting.

              Czu będą kolejne edycje tego projektu?

              Nie możemy obiecać, że projekt będzie cykliczny, gdyż to zależy od potrzeb naszych klientów, którzy zlecają nam testy swoich aplikacji i systemów, które testujemy w ramach tego projektu. Niemniej jednak śledź nasze Social Media i obserwuj tę stronę – a no pewno nie przegapisz informacji o kolejnych edycjach naszego projektu szkoleniowo-stażowego!

              Skontaktuj się z naszym doradcą

              Masz jakieś pytania, wątpliwości, chcesz zapytać o szczegóły lub po prostu porozmawiać o usłudze? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym konsultantem mailowo, poprzez chat bądź telefonicznie!

              Zadzwoń: +48 532 417 054
              Napisz: szkolenia@qualityisland.pl
              Lub napisz teraz na czacie