Tylko do końca lipca możesz skorzystać z opcji DOFINANSOWANIA 60% ceny na dowolne szkolenie! Złóż wniosek

Zapraszamy na darmowy WEBINAR: Podstawy organizacji testów: doświadczenia z projektów – 08.08.2024. Zapisz się.

KARIERA

Tester Manualny Aplikacji Webowych

Warunki:

  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
  • 14 000 – 20 000 zł brutto / mies.
  • Praca stacjonarna w biurze w Warszawie
  • Pełny etat
  • Praca od zaraz
  • Rekrutacja zdalna
  • Elastyczny grafik

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów manualnych aplikacji webowych
  • Opracowywanie scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Wykonywanie testów regresyjnych i funkcjonalnych
  • Identyfikowanie i zgłaszanie błędów w oprogramowaniu
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu rozwiązywania problemów
  • Udział w planowaniu i doskonaleniu procesów testowych
  • Przygotowywanie raportów z testów i dokumentacji testowej

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w testowaniu manualnym aplikacji webowych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. JIRA, TestRail)
  • Znajomość cyklu życia oprogramowania (SDLC) i procesu testowania (STLC)
  • Umiejętność tworzenia i wykonywania przypadków testowych
  • Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość korzystania z usług szkoleniowych firmy
  • Praca w młodym, zgranym zespole
  • Udział w innowacyjnych projektach dla wiodących firm technologicznych

Swoje zgłoszenie wyślij na cv@qualityisland.pl

Testowanie dostępności standard WCAG 2.2 – Szkoleniowiec

Warunki:

  • Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
  • 160 – 180 zł netto / godzinę
  • Praca zdalna
  • Dodatkowa praca (szkolenie weekendowe i w tygodniu)

  • Prowadzenie szkoleń online z zakresu testowania dostępności WCAG 2.2
  • Praktyczna znajomość standardów WCAG w najnowszej wersji 2.2
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i programów szkoleniowych
  • Wsparcie techniczne dla uczestników szkoleń

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu dostępności
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub warsztatów (min. 1 rok)
  • Samodzielność w pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy , Praca dodatkowa (2-3 szkolenia na kwartał)
  • Możliwość korzystania z wszystkich usług szkoleniowych firmy